FAQ

1. W jaki sposób odbywa się proces wiercenia?

Dzięki zastosowaniu techniki diamentowej możliwe jest wykonanie otworów o średnicy od fi 10 mm do nawet fi 600 mm, o zróżnicowanych głębokościach pod wybranym kątem. Wykorzystywane są w tym celu dedykowane wiertnice Husqvarna (DM-230, DM-340, DM-650), a także odkurzacze Karcher Professional, młoty kujące Protool, Metabo i Hilti, a także szlfiierki kątowe Boscha oraz wiertła koronowe.

2. W jaki sposób odbywa się wiercenie pod względem hałasu i czystości?

W przeciwieństwie do metod konwencjonalnych, technika diamentowa pozwala wyeliminować problem dużego zapylenia, a także hałasu - dzięki temu realizowana przez nas usługa przebiega cicho oraz estetycznie. Znacząco przyspiesza to proces zakończenia realizacji zlecenia - nie jest wymagane przeprowadzenie dodatkowych prac pielęgnacyjnych oraz porządkowych, które uniemożliwiłyby Klientowi działanie zgodnie z własnym harmonogramem.

3. Czy wiercenie techniką diamentową jest bezpieczne dla konstrukcji?

Wykorzystywanie udaru często powodowało powstawanie mikropęknięć w strukturze obiektu, co wiązało się z poważniejszymi problemami w przyszłości. Jednak w przypadku tej metody nie są generowane drgania, które mogłyby uszkodzić konstrukcję, stąd też technika diamentowa jest całkowicie bezpieczna dla budynku i można z powodzeniem wykorzystywać ją na wielu powierzchniach.

4. W jakich materiałach można wykonywać odwierty?

Metoda stosowana jest przede wszystkim w celu wykonania otworów w betonie i żelbetonie, jednak z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas realizacji prac na innych materiałach kamieniarskich oraz budowlanych. Technika diamentowa sprawdza się w szczególności na materiałach twardych, stosuje się ją również na powierzchniach miękkich.

5. Jak wygląda dostępność?

Przyjmujemy zlecenia każdego dnia, o dowolnej godzinie - jesteśmy dostępni 24h na dobę! Wspólnie ustalamy harmonogram prac, który będzie najlepiej dopasowany do grafiku naszego Klienta. Ponadto po uzgodnieniu terminu jesteśmy w stanie rozpocząć prace do dwóch dni od przyjęcia zlecenia. W pełni dopasowujemy się do Państwa potrzeb.

6. Jaki zasięg wykonywanych prac posiada Concrete Drilling?

Pomimo faktu, iż siedziba naszej firmy mieści się w Szczepanowie, przyjmujemy i realizujemy zlecenia w każdym mieście w Polsce. Wystarczy skontaktować się z nami i ustalić wszystkie szczegóły.

Dane kontaktowe

Concrete Drilling - ulica Wąska 2 55-300 Szczepanów

691-827-028

concretedrilling@onet.eu

Napisz do nas