Nasz sprzęt

Każdego dnia realizujemy zlecenia na wykonywanie odwiertów przy pomocy techniki diamentowej dla Klientów z całej Polski. Nie byłoby to możliwe bez dużych kwalifikacji naszego zespołu, ich wieloletniego doświadczenia, a także… doskonałego oprzyrządowania. To ono wspiera nas podczas wykonywania codziennych obowiązków służbowych, zapewniając precyzyjne wiercenie w betonie, żelbetonie i innych powierzchniach, jednocześnie znacząco ograniczając hałas oraz eliminując zapylenie.


Z jakiego oprzyrządowania korzystamy?

1. Wiertnice - wykorzystywane są wiertnice ze statywem renomowanego producenta Husqvarna, w tym modele DM-230, DM-340 oraz DM-650. Wszystkie wyróżniają się najwyższą wydajnością działania, sprawdzając się nawet podczas intensywnej i długiej eksploatacji.

2. Odkurzacze przemysłowe - technika diamentowa eliminuje powstawanie zapylenia podczas wykonywania odwiertów, jednak podczas realizacji innego rodzaju prac zawsze wykorzystujemy odkurzacze przemysłowe producenta Kärcher Professional, przeznaczone do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro.


3. Młoty kujące - częścią naszego sprzętu są również młoty kujące, które pozwalają nam realizować szerszy zakres zleceń na różnego rodzaju materiałach. Stosujemy młoty kujące o zróżnicowanych mocach i dodatkowych funkcjach takich producentów, jak Protool (obecnie Festool), Metabo, a także Hilti.


4. Szlifierki kątowe - usunięcie wszelkich nierówności, zapewniając jednorodną, gładką powierzchnię jest istotne nie tylko ze względów estetycznych, ale również praktycznych. Dlatego wykorzystujemy w pracach szlifierki kątowe znanych producentów, w tym Bosch oraz Hilti.


5. Liczne dodatkowe akcesoria i narzędzia - oczywiście realizacja zleceń nie jest możliwa wyłącznie dzięki wykorzystywaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń, ale również podstawowych akcesoriów oraz narzędzi, w tym także przyrządów pomiarowych.


Chętnie bliżej przedstawimy Państwu jakiego rodzaju sprzęt sprawia, że wykonywane przez nas prace są tak profesjonalne. W tym celu serdecznie zapraszamy do indywidualnego kontaktu - jesteśmy dostępni 24h!

Dane kontaktowe

Concrete Drilling - ulica Wąska 2 55-300 Szczepanów

691-827-028

concretedrilling@onet.eu

Napisz do nas