Inne usługi

Zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów, dlatego wiercenie betonu techniką diamentową nie mogło pozostać jedynym przedmiotem naszej działalności. Dostosowując się do Państwa oczekiwań poszerzyliśmy świadczone przez nas usługi o między innymi cięcie, kucie oraz montaż. Wszystkie realizujemy równie precyzyjnie i sprawnie, co wiercenie, dbając o zachowanie najwyższej jakości pracy, przy zastosowaniu profesjonalnego oprzyrządowania oraz metod. Są one wykorzystywane przez nasz wysoce wykwalifikowany zespół.


Cięcie

Realizujemy cięcie betonu piłami ściennymi w celu wykonania precyzyjnych otworów okiennych, drzwiowych, czy wentylacyjnych o konkretnie ustalonych wymiarach. Dzięki tej metodzie wykluczamy możliwość wystąpienia spękań i kruszenia konstrukcji obiektu oraz jego elementów ze względu na brak drgań. Wykorzystując odpowiednie techniki, cięcie betonu piłami ściennymi staje się procesem, w którym ryzyko uszkodzenia materiału jest minimalne.


Kucie betonu

Świadczymy usługi w zakresie kucia betonu zarówno w celu skucia posadzki żelbetowej lub betonowej, jak i jako wsparcia podczas dokonywania rozbiórki całych budynków bądź pojedynczych elementów konstrukcyjnych. Aby zapewnić jak najlepsze rezultaty wykorzystywane jest zróżnicowane oprzyrządowanie, w tym ręczne oraz pneumatyczne młoty udarowe. Stosując odpowiednio dopasowany sprzęt do rodzaju i zakresu prac, doskonale radzimy sobie zarówno z otwartymi powierzchniami, jak i miejscami o ograniczonej przestrzeni użytkowej.


Montaż

Aby zapewnić stałe i solidne przymocowanie podłoża prętów zbrojeniowych bądź gwintowanych należy zastosować specjalne komponenty, znane jako kotwy wklejane. Świadczymy również tego rodzaju usługi, dokonując ich montażu w powierzchni betonowej. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać tego rodzaju sprawnie, w wyznaczonym wspólnie z Klientem terminie.

Dane kontaktowe

Concrete Drilling - ulica Wąska 2 55-300 Szczepanów

691-827-028

concretedrilling@onet.eu

Napisz do nas